Bar Wypasiony Hamburger na stałe zagościł na mapie Pabianic. Przy ulicy Południowej 17 (przy Dużym Rynku) serwują wypasione hamburgery! Takie jak kiedyś mogliśmy jadać z budek przy SDH-u.

Wypasiony Hamburger

Wypasiony Hamburger serwuje również hot dogi, frytki belgijskie z różnego rodzaju dodatkami kiełbasą z cebulką lub pieczarkami z serem lub z boczkiem i cebulką. Dostępne są również zestawy.

- Wraz z nadejściem wiosny specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy grillowe weekendy.- mówi właściciel.

Od piątku do niedzieli będą serwowane dania z grilla m. in. kiełbaska, szaszłyki, karczek i zapiekane ziemniaki z twarożkiem.

Wypasiony Hamburger

W najbliższy grillowy weekend pieczone ziemniaczki z twarożkiem będą serwowane całkowicie za darmo do każdego złożonego zamówienia.

Dla wielu z nas, grillowanie to nie tylko sposób przygotowania jedzenia, to prawdziwa sztuka, która łączy smak, aromat i atmosferę spotkania na świeżym powietrzu. Zachęcamy do wspólnie spędzenia czasu przy grillu w Wypasionym Hamburgerze.

- Niczego nie udajemy, pracujemy na świeżych produktach, klient sam decyduje jakie dodatki mają znaleźć się w hamburgerze - mówi właściciel.

Na swoim Fb Wypasiony Hamburger wstawia filmik jak przygotowywane są hot- dogi. Filmik cieszy się olbrzymią popularnością, możesz obejrzeć go tutaj.

 

Wypasiony Hamburger zaprasza do siebie na ulicę Południową 17 na Dużym Rynku

od wtorku do czwartku w godzinach 12:00 – 22:00,

w piątki i soboty od 12:00- 01:00, a w niedzielę 12:00-20:00.

Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 534 667 555 z możliwością dowozu na terenie miasta.

Więcej informacji na temat Wypasionego Hamburgera znajdziesz na ich profilu Fb.