Nasza kandydatka na miss to uczennica I klasy o profilu mundurowym w Zespole Szkół nr 2. Wybór szkoły nie był przypadkowy – Roksana marzy o pracy w wydziale kryminalnym policji.

Lubi nowe wyzwania, dlatego zgłosiła się na casting. Na przesłuchania pojechała z mamą.

– Była rozmowa z organizatorami konkursu i prezentacja w stroju kąpielowym – opowiada.

Pabianiczanka zachwyciła i spośród ponad 250 dziewczyn została wybrana do osiemnastki najlepszych, które będą rywalizowały o tytuł najpiękniejszej nastolatki ziemi łódzkiej, a kilka finalistek przejdzie dalej – do zmagań o miano najpiękniejszej nastolatki w Polsce.

Wielka gala odbędzie się 30 maja w hali Expo w Łodzi. Ale o wyborze, oprócz samych jurorów konkursu, mogą też zdecydować internauci, dla których przygotowano głosowanie SMS-owe. By zagłosować na Roksanę Rózgę, trzeba wysłać SMS o treści MZLN.18 na numer 7168. Kandydatka, która zbierze największą ilość głosów, zostanie Miss Internetu Ziemi Łódzkiej 2019. Dodatkowo, dostanie przepustkę do ćwierćfinału Miss Polski Nastolatek. Głosować można do 30 maja do godz. 15.59.


Regulamin i wyniki plebiscytu dostępne na stronie: https://www.miss.gratifica.pl/nastolatki/

Bieżące informacja o wyborach miss można śledzić TUTAJ

Dodatkowo, w wyborach Mistera Internetu Ziemi Łódzkiej startuje aż trzech panów z Pabianic. Są to: 20-letni Piotr Woźniak (SMS o treści MEN.3 na numer 7168, Jakub Owsiak (SMS o treści MEN.10 na numer 7168) i Michał Janusz (SMS o treści MEN.15 na numer 7168). Głosować można do 30 maja do godz. 19.59. Mistera Internetu poznamy na Gali Mister Ziemi Łódzkiej 30 maja. Automatycznie awansuje on do ćwierćfinału konkursu Mistera Polski.

Wyniki plebiscytu dla misterów można zobaczyć TUTAJ