Salon Koliber to rodzinna firma z długoletnimi tradycjami i doświadczeniem w branży jubilerskiej. Przy ulicy Szewskiej 2 istnieje od 1979 roku i był pierwszym w tamtych czasach salonem jubilerskim w Pabianicach. Mało kto w obecnej chwili może pochwalić się tak długą historią. Specjalnością firmy są obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. W szerokiej ofercie salonu znajdziemy eleganckie wyroby, które wyróżnia precyzja i dbałość o szczegóły wykonania. Fachowa wiedza jubilerów usatysfakcjonuje niejednego nawet wybrednego klienta.

Salon jubilerski Koliber

Po przerwie, spowodowanej remontem głównej ulicy miasta, Koliber ponownie otwiera się dla klientów. W najbliższą sobotę będziemy mogli odwiedzić salon po generalnym remoncie.

Na ten dzień dla klientów przygotowaliśmy wiele atrakcji: specjalne rabaty i konkurs, w którym do wygrania będą sztabki złota. - mówi pani Justyna Mańko.

Salon jubilerski Koliber

Remont ulicy Warszawskiej w dalszym ciągu trwa ale skrzyżowanie ulic Warszawska/ Konstantynowska/ Bóźniczna został oddany do użytku zatem można dojechać do salonu od ulicy Bóźnicznej- wejście do salonu od ulicy Warszawskiej.

 

Salony jubilerskie „Koliber” w Pabianicach

Jesteśmy dla Was w godzinach:

pn – pt 10:00 – 18:00, sob. 10:00 – 14:00

ul. Szewska 2

tel. 42-215-71-01

oraz

pn – pt 10:00 – 18:00, sob. 10:00 – 14:00

ul. św. Jana 1

tel. 42-227-10-76

 

Obserwuj Salon jubilerski Koliber na Facebooku i Instagramie, sprawdź ofertę na stronie