Zacznijmy od najważniejszego: czy zamawianie jedzenia z dowozem jest w obecnej sytuacji bezpieczne?

- W Schudnij ze Smakiem zawsze bardzo rygorystycznie stosujemy się do wymagań systemu bezpieczeństwa żywności – wyjaśnia właścicielka, Kamila Ludwiczak. - Wszystkie produkty, które do nas trafiają, są dokładnie myte i poddane odpowiedniej obróbce termicznej, dezynfekujemy sprzęty i powierzchnie użytkowe.

Co ważne, monitorowany jest stan zdrowia wszystkich pracowników Schudnij ze Smakiem, od zespołu w kuchni po dostawców.

Dieta z dostawą do domu

Zamawianie posiłków do domu to wspaniałe rozwiązanie, gdy pracujemy zdalnie a nasze dzieci poświęcają czas i energię na naukę online.

 

Nie warto dokładać sobie do tego kolejnego obowiązku, jakim jest gotowanie, a serwowanie dzieciom gotowców z mrożonki nie zawsze jest najlepszym pomysłem. W końcu priorytetem dla każdego powinno być teraz podwyższenie odporności, a w tym dieta ma kluczowe znaczenie.

W tym szczególnym czasie, gdy wiele osób zwyczajnie boi się zwykłego wyjścia do sklepu, catering do domu to troska o bliskich i o swoje zdrowie. Co zatem wybrać?

 

Oferta „jedzenie na cały dzień”

Składa się na nią zestaw czterech posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), w wariancie 1000/1300/1500/1800 kcal. Cena to jedynie 35 złotych od osoby.

Dodatkowo, dla klientów cateringu przygotowano specjalną ofertę: można zamówić dla bliskich SAM OBIAD w cenie 12zł od osoby.

Zamów: 602 603 208

e-mail: ambasador@schudnijzesmakiem.pl

Całość przygotowana zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, dostarczona pod drzwi, bez kontaktu z kurierem czy gotówką.

Co ważne, produkty, z których Schudnij ze Smakiem przygotowuje potrawy, kupowane są od lokalnych dostawców – łańcuch pomagania trwa!

Trzy Korony pokonają koronawirusa!

Życie Pabianic zachęca – zamawiajmy obiady w lokalnych restauracjach i barach, kupujmy u lokalnych sklepikarzy. Niech pabianickie biznesy przetrwają ten kryzys, by mogły dalej nas cieszyć świetnymi produktami i wspaniałymi smakami.