Co: I Festiwal Smaków Food Trucków w Pabianicach.

Kiedy: 13-14 kwietnia.

Gdzie: parking centrum handlowego "Echo" (ul. Zamkowa 31).

Już w drugi weekend kwietnia parking przy "Echo" wypełnią kultowe, mobilne restauracje z całej Polski. Prócz klasyki street foodu - burgerów i frytek, będzie można spróbować orientalnych dań światowej kuchni. Na mieszkańców Pabianic czekać będą niecodzienne smaki, dania tworzone z sercem i autorskie pomysły. Do tego wspaniała atmosfera i wiosenny relaks. A gdzie, jak nie na świeżym powietrzu, jedzenie smakuje najlepiej?

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie.

Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa zabaw, na nieco starszych przestrzeń dla sympatyków gier planszowych oraz strefa chill-out’u, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

 

Festiwal Smaków Food Trucków to jeden z największych zlotów foodtruckowych w Polsce. Ideą wydarzenia jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”.  Festiwal odbędzie się w sobotę 13 kwietnia od 12.00 do 21.00 oraz w niedzielę 14 kwietnia od 12.00 do 20.00.

Głodni informacji? Zapraszamy na STRONĘ WYDARZENIA.
 

KONKURS

Dla Czytelników portalu Życie Pabianic mamy do wygrania 5 zaproszeń na festiwal. Będą to bony do wykorzystania w jednym wybranym food trucku na jedno wybrane danie. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze wyślą prawidłową odpowiedź na pytanie: Gdzie w Pabianicach stoją już food trucki? Wystarczy podać jedną lokalizację. Odpowiedzi prosimy przesyłać do poniedziałku, 8 kwietnia do godz. 12.00 na e-maila: konkurs@zyciepabianic.pl, w tytule wiadomości wpisując: FOOD TRUCKI KONKURS. W treści e-maila, oprócz odpowiedzi, prosimy o wpisanie imienia i nazwiska.

ZAPROSZENIA WYGRALI: Monika Walczykowska, Marlena Bukowska, Roksana Włodarczyk, Zuzanna Bałazińska i Damian Janicz.