Wyprzedaże garażowe w Pabianicach już były dwie. Ostatnia odbyła się aż 3 lata temu (w 2018 roku) i bardzo podobała się zarówno wystawcom, jak i klientom tego pchlego targu. Na czym polega ta inicjatywa?

- W Garażówce wziąć udział może każdy, kto znajdzie w swoich zasobach skarby, które gotowy jest przekazać w dobre ręce. To także dobre miejsce dla uzupełnienia brakujących sprzętów i artykułów domowych dla tych, którym takowych brakuje - mówi Maciej Kucharek z lokalnej agencji eventowej Creality, organizator wydarzenia.

Można tu sprzedać dosłownie wszystko to, co zalega na domowych półkach niepotrzebnie, a żal wyrzucić – od książek, zabawek, po ubrania czy sprzęty domowe. Wystawienie stoiska nie kosztuje przy tym nic.

III edycja Wyprzedaży odbędzie się w sobotę (14 sierpnia) w godz. 9.00 – 14.00 przy ul. „Grota” Roweckiego 13 (w pobliżu wieżowca 7a).

Wydarzenie wspiera prezes Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Wacław Przybylski.

Osoby chętne do wystawienia swojego stanowiska proszone są o przestrzeganie kilku prostych zasad:

  1. Sprzedawać może każdy, oprócz firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.

  2. Każdy sprzedający organizuje stanowisko we własnym zakresie, od godz. 8.00 (wyprzedaż rozpoczyna się od godz. 9.00).

  3. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji oraz produktów spożywczych.

  4. Po zamknięciu stanowiska prosimy zostawić po sobie porządek i zabrać wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane.

Organizator nie przeprowadza zapisów i nie rezerwuje miejsc na stanowiska. Kontakt z organizatorem jest możliwy za pośrednictwem adresu: wyprzedaz@creality.pl. Udział dla wszystkich jest bezpłatny, kupujący powinni pamiętać o zabraniu gotówki. Wydarzenie odbędzie się bez względu na niepogodę.

Tak było w 2018 roku: