ad

Już niedługo nadarzy się okazja do prawdziwej kulinarnej uczty! 28 i 29 sierpnia przy Centrum Handlowym ECHO zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż.

Lato rozpieszcza nas ciepłymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. W ostatni weekend wakacji przyjadą i do Pabianic, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, prawdziwie wietnamskie sajgonki, meksykańskie burrito, czy indyjskie tikka masala. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Festiwal Smaków Food Trucków

Organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach, belgijskich frytek, czy skrzydełek z kurczaka. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni tajskiej, indyjskiej, meksykańskiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu nie może zabraknąć świeżych owoców w czekoladzie i churros, czyli hiszpańskich pączków ze słodkimi dodatkami – cukrem pudrem, cynamonem i nutellą!

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Festiwal Smaków Food Trucków

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: http://facebook.com/events/549001866510415

Co? III Festiwal Smaków Food Trucków w Pabianicach

Gdzie? Centrum Handlowe ECHO

Kiedy? 28-29 sierpnia w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)