Wiosna w Afloparku - zapraszamy na otwarcie

– W najbliższy weekend 9-10 kwietnia, uroczyście otwieramy sezon w Afloparku, kompleksu parkowego na skraju Pabianic i Ksawerowa – informuje Beata Bocian, menadżerka parku.

Będą to dni zapowiadające intensywny, ciekawy i bogaty w wydarzenia sezon, przypadający w tym roku na okres od kwietnia do września.

Co przygotowano dla gości.

- Zwiedzanie parku oraz możliwość podejrzenia budzących się do życia roślin cebulowych, m.in. krokusów, żonkili, tulipanów, czy śnieżników. Dla najmłodszych plac zabaw, a dla wszystkich pyszną kawę i ciasto w parkowej kawiarni– wylicza menadżerka.

Wydarzenia inaugurujące otwarcie parku odbywać się będą w sobotę oraz niedzielę (9-10.04) w godz. 10:00-18:00.

Ale to nie wszystko. Park będzie otwarty również w Święta Wielkanocne. W Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek (14-15.04) park będzie czekał na gości w godz. 12:00-18:00.

– Tych z Państwa, którzy wraz z całą rodziną chcieliby złapać chwilę oddechu od świątecznego zgiełku, zachęcamy do spacerów po parku również w świąteczną sobotę, niedzielę oraz poniedziałek (16-18.04) w godz. 10:00-18:00, a przy tym - skosztowania pysznych, cukierniczych specjałów przygotowanych z myślą o naszych odwiedzających – mówi Beata Bocian.

To tylko początek atrakcji, które w tym sezonie Aflopark szykuje dla swoich gości. Już teraz możemy uchylono rąbka tajemnicy, zapowiadając 6 kameralnych koncertów na świeżym powietrzu, a także 5 festiwali kwiatowych, z których pierwszy zaplanowany został na 23-24 kwietnia. Podczas „Festiwalu Kwiatów Wiosny” odbędzie się, m.in. wystawa tulipanów, narcyzów i bratków, kiermasz roślin, spotkanie z ogrodnikiem, a na przybyłych gości czekać będą stoiska z lokalnymi specjałami.

Aflopark gorąco zachęca do śledzenia strony głównej parku www.aflopark.pl oraz fanpage’a na portalu Facebook, gdzie na bieżąco będą informacje o zbliżających się wydarzeniach.