W WOŚP włącza się również zespół Ganesz z Młodzieżowego Domu Kultury. W ramach 27. finału zapraszają na event, który będzie składał się z dwóch bloków. Pierwszy blok to warsztaty, które odbędą się 13 stycznia od godz. 10.00 do 16.00. Co godzina będzie nowa tura. Dzieci, młodzież i dorośli będą ćwiczyć w dwóch grupach wiekowych: do 14 lat i od 15 lat. Warsztaty poprowadzą: Julia Telicka, Ania Kindl, Bartosz Stasiak, Bartosz Zawadzki, Kacper Koman i Beata Stasiak.

- Każdy z instruktorów poprowadzi inną technikę i inny temat. Będą również zajęcia z hip-hopu dla super rodziców. Zapraszamy tańczących, chcących tylko popatrzeć oraz tych, którzy postawili już pierwsze kroki w tańcu – mówią organizatorzy.

Blok drugi to zawody, które rozpoczną się o godz. 16.30. Zawody 1vs1 w hip-hop rozegrane zostaną w trzech kategoriach wiekowych: do 13 lat, 14-17 lat oraz open (w których może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i udział w poprzednich kategoriach).
Zostaną również rozegrane zawody 2vs2, gdzie dwójkę stanowią dziecko i opiekun.

- Tańczą do muzyki różnej i pokazują swoje skille. W tej kategorii wygrywają absolutnie wszyscy, bo to walki pokazowe. Liczy się fun i zajawka na taniec - dodają.

Wpisowe to dowolny datek do puszki wolontariusza WOŚP.