Przez dwie godziny będzie można się śmiać. Tyle czasu ma potrwać występ Skiby, autora takich piosenek jak „Makumba”, „Berlin Zachodni”, „Dres” czy „Świat według Kiepskich”.

Popularny artysta, lider Big Cyca i legenda rocka, czyli Krzysztof Skiba wystąpi z programem „Skiba ciągle na wolności”, czyli będzie na ostro i bez cenzury.

- Spektakl oparty jest na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych...jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej – zachęca Michał Pietrzak, szef pabianickiego sztabu WOŚP.

Z programu dowiadujemy się jak będąc gwiazdą nie zostać alkoholikiem, czy jak udzielać wywiadów nie mając nic do powiedzenia. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.
Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Stand-up już dziś (sobota) o godz. 18.30 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 14. Wejdzie każdy kto wrzuci datek do orkiestrowej puszki.

- Zapraszamy i zapewniamy, że są jeszcze miejsca – dodaje Pietrzak.

Dziś w MOK-u można obejrzeć 2 spektakle. O godz. 16.00 na scenie wystąpi Teatr DlaNiepoznaki, który wystawi „Olimp”. Pisaliśmy o tym TUTAJ.