Towarzyski mecz rozegrali członkowie pabianickiego sztabu „WOŚP Team” i przyjaciele wspierający 31. Finał „Friends Team”. Komentatorem wydarzenia był spiker Zbyszek Pietrzak, od lat związany z Orkiestrą.

WOŚP 2023: Sztabowcy ograli Przyjaciół WOŚP 9:0  Życie Pabianic

Mecz zakończył się wysoką wygraną sztabowców. Strzelili przeciwnikom aż 9 bramek (6:0 do przerwy).

Projektantem koszulek meczowych jest absolwent ASP w Łodzi, Mateusz Graczyk.

Sportowym emocjom towarzyszyła równie emocjonująca licytacja. W przerwie meczu "pod młotek" poszła koszulka meczowa i poduszka. Za 1000 zł wylicytował je prezydent Grzegorz Mackiewicz. Przebił o 300 złotych ofertę swojego konkurenta. Ostatecznie panowie zrzucili się i wrzucili do puszki 1.700 złotych. Szacun!

Po meczu pokazowym rozegrano turniej piłki nożnej. Wystartowalo 12 drużyn. Wpisowe drużyn (po 200 zł od każdej) przekazano na rzecz WOŚP.