Wystąpią dla nas artyści z Polski i Ukrainy, zagrają na instrumentach muzycznych, zaśpiewają i zatańczą. Spektakl zacznie się występem tanecznym dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 z grupy „Ptysie”. Będziemy mogli podziwiać niesamowicie uzdolnioną i utytułowana parę taneczną Maję Kłucjasz z Łukaszem Krzyżanowskim, którzy podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w tańcu standardowym wytańczyli pierwsze miejsce. Wraz z płynącą muzyką będą zmieniali się na scenie artyści.

Zaprezentują się duety rodzinne jednym z nich będzie występ Agnieszki Pędziwiatr–Płuciennik, która czarowała swoim niezwykłym głosem słuchaczy w Nowym Jorku na Brodwayu, odwiedziła Toronto, Detroit, Chicago, Londyn, a dla nas zaśpiewa wraz z synem Janem Płuciennikiem piosenkę pod tytułem „Mama dobrze wie”.

Będziemy mogli wysłuchać pięknego utworu skomponowanego przez Rafał Rydygera skrzypka z Pabianic. „Pamięć Ofiarom wojny” powstał 4 dni po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Rafał zagra dla nas ten niezwykle wzruszający utwór wraz z zespołem.

Dla wszystkich będzie słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Organizatorem jest grupa: Sympatycy Nordic Walking