Będą to uwielbiane przez dzieci trampoliny (Euro bungee) z zabezpieczającymi pasami, które pozwolą skakać wysoko aż do chmur! Na patio stanie także duża, kolorowa dmuchana zjeżdżalnia oraz dmuchany tor przeszkód, w którym dzieci będą mogły się bawić i ścigać. Pojawią się też hiszpańskie klimaty. Będzie to mechaniczny byk, który bardzo lubi brykać! Który mały jeźdźca utrzyma się na nim najdłużej? Port Łódź nie zapomniał także o młodszych dzieciach. Specjalnie z myślą o maluchach na patio stanie basen wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek. Zabawy dzieci koordynować będą profesjonalne animatorki w godzinach 10.00-21.00. Odbędą się też konkursy z upominkami.

Przypomnijmy, że z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w atrium do 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) funkcjonuje Strefa Małego Piłkarza. Obok sklepu IKEA, w godzinach 10.00–20.00 najmłodsi kibice mogą zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej trambambuli.

W strefie dedykowanej dzieciom przez cały czas obecne będą hostessy, które poprowadzą i skoordynują grę małych piłkarzy.