Beata Stasiak, choreografka i szefowa zespołu chwali się ostatnimi sukcesów swoich tancerzy.

- Okres przestoju covidowego mamy za sobą. Ruszyliśmy "z kopyta" i na nowo słychać o nas w Polsce- mówi.

Zaczęło się od zawodów w Łodzi gdzie na Konfrontacjach Tanecznych Ganesz zdobył: Connector 3 miejsce w młodszej kategorii 12-15 lat, a Clas(sis) w starszej 2 miejsce.

- Warto wspomnieć, że jest to młoda stażem ekipa, której ciekawą i wymagającą choreografię ułożyła Honorata Stasiak – dodaje Beata Stasiak.

Następnie były Kielce i tam udało się im zgarnąć: 3 miejsce Clas(sis) a 1 miejsce Flunky. Dodatkowo Honorata Stasiak 2 miejsce w solo w starszej kategorii natomiast Alicja Ciemnoczołowska i Maja Berlińska z około 100 osób w kategorii solo 12-15 zakwalifikowały się do najlepszej ósemki zawodów.

Ostatni weekend spędziliśmy na konkursie  "Ostrowski Styl" w Ostrowi Mazowieckiej – mówi Stasiakowa.- Są to prestiżowe i mocno obsadzone w tancerzy z całej Polski zawody.

Jury w składzie Monika Żurek-Łaskarzewska, Maciej Sheva Mołdoch, Magdalena Maj zdecydowanie podniosło rangę wydarzenia. Zespołowo bezkonkurencyjna okazała się ekipa Flunky i zajęła 1 miejsce w kategorii 16+. Oprócz tego pierwsze zawody w debiutach zaliczył zespół Blank Page, który tam zajęli 4 miejsce i wysłuchał wielu pochwał.

Jeżeli konkurs składa się z kategorii solo to nie może nas tam zabraknąć- zapewnia Stasiakowa. -I tak w grupie 100 tancerzy do 11 lat startowała Lena Kaszczyk i dotarła do najlepszej ósemki, co jest jej najważniejszym sukcesem. Bartosz Stasiak znalazł się w najlepszej 16 zawodów a Eryk Faber zaliczył TOP 8.

Eryk Faber od kilku lat dba o własny rozwój bez przerwy szkoląc się na warsztatach, obozach. Podejmuje wiele samodzielnych działań i słychać o nim na każdych zawodach, w których bierze udział. Jego pasja i zaangażowanie zazwyczaj kończą się miejscem na podium. Znajduje się obecnie wśród najlepszych w swojej kategorii wiekowej w Polsce.