Finały rozegrano w Białymstoku. W stolicy Podlasia pabianiczanki pod wodzą Małgorzaty Kaszy wygrały walkowerem z ZSTI Gliwice, uległy gospodyniom – ZSR Białystok 0:5 i rozbiły ZSZ w Pustkowie – Osiedlu aż 5:0. Do półfinału II LO awansowało z drugiego miejsca w grupie.

W boju o finał drużyna z Pabianic okazała się lepsza od SMS LO Marcina Gortata z woj. pomorskiego 3:1. Pojedynki singlowe wygrała Maria Kisiel, siostry Kisielówny triumfowały też w deblu. To wystarczyło, by w wielkim finale znów stanąć na drodze ekipy z Białegostoku.

Siostry Kisiel i Karolina Kopka walczyły dzielnie, niestety, wzmocniona dwiema zawodniczkami zza Buga ekipa ze stolicy Podlasia wygrała 3:0 i na szyjach badmintonistek z II LO zawisły srebrne medale. Gratulujemy!