Ceny karnetów do klubów fitness i siłowni kształtują się na różnych poziomach. Można wybrać spośród klubów oferujących saunę i zdecydować się na płacenie wyższego abonamentu lub wybrać klub oferujący nowy sprzęt, wejście całą dobę do siłowni i klubu fitness czy też karnet w cenie 59 zł/ m-c w przedsprzedaży. Nowy klub fitness Just GYM Pabianice zostanie otwarty 10 czerwca przy ulicy Zamkowej 31. Karnet OPEN za 59 zł obejmuje zarówno zajęcia fitness w dowolnej częstotliwości, jak i dostęp do siłowni oferującej 12 stref treningowych.

 

- strefa cardio

- strefa cycling

- strefa sztuk walki

- strefa funkcjonalna

- strefa wolnych ciężarów

- strefa maszyn półwolnych

- strefa zajęć fitness

- strefa HIIT

- strefa maszyn izolowanych

- strefa stretchingu

- strefa rozgrzewki i wyciszenia

- strefa core - mięśnie głębokie (TRX, drabinki, itp.)

Najlepsza siłownia w Pabianicach

Just GYM w Pabianicach to klub fitness otwarty 24h – 7 dni w tygodniu – 365 dni w roku. Dostosowanie swojej aktywności fizycznej do godzin otwarcia siłowni nie jest już tak skomplikowane. Aby wejść do Just GYM nawet w godzinach nocnych, wystarczy tylko Twój odcisk palca. Zakup karnetu i przypisanie odcisku palca otwiera śluzy wejścia do siłowni o dowolnej porze dnia i nocy. Oferta dla klubowiczów obejmuje korzystanie z jednej z 12 stref treningowych. Najpopularniejsze treningi odbywają się zarówno w strefie cardio, gdzie klubowicze mają możliwość przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem właściwym lub może zostać przeprowadzony trening biegowy. Ilość dostępnych sprzętów treningowych w strefie maszyn półwolnych czy też w strefie crossfit lub w strefie sztuk walki pozwala na przeprowadzenie wydajnego treningu realizującego założony cel fitness.

Jakie zajęcia fitness wybrać – zumba, joga, zdrowy kręgosłup, tabata

Oprócz samodzielnych zajęć bezpośrednio na siłowni czy też wyborze trenera personalnego i treningu pod jego czujnym okiem, można w Just GYM Pabianice wybrać zajęcia fitness. Wprawdzie kupując KARNET OPEN za 59 zł można ćwiczyć na sali fitness i na siłowni, jeśli jednak twoim celem jest różnorodność form lub zajęć, można wybrać spośród oferty klubu. Wśród zajęć oferowanych w Just GYM jest zumba, joga, zajęcia zdrowy kręgosłup, tabata, jak i autorskie zajęcia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Just PUPA to zajęcia skierowane do osób, chcących rozwinąć dolne partie ciała. Just CROSS to trening funkcjonalny opracowany tak, aby odpowiadał naturalnemu ruchowi wynikającemu z różnych czynności podejmowanych w codziennym życiu.

Just GYM PABIANICE

95-200 Pabianice

ul. Zamkowa 31

tel. +48 577 260 940

email: pabianice.zamkowa@justgym.pl

www.justgym.pl