- Oglądaj mecze EURO 2024 na wielkim ekranie i poczuj się jak na stadionie. W atmosferze pełnej emocji i sportowej rywalizacji, z chrupiącym popcornem i pysznymi przekąskami dostępnymi w naszym bufecie, przeżyjesz każdą chwilę rozgrywek – zachęca Jacek Chmielewski z kina Tomi. Nieważne, czy przyjdziesz z rodziną, znajomymi, czy razem z całym klubem sportowym – Kino Tomi to miejsce, gdzie wszyscy kibice poczują się jak w domu.

Transmitowane będą wszystkie mecze reprezentacji Polski oraz wybrane spotkania pozostałych reprezentacji.

Kino uruchomiło przedsprzedaż biletów na mecz otwarcia: Niemcy – Szkocja, który odbędzie się 14 czerwca o godz. 21.00 oraz mecz Polska – Holandia, 16 czerwca o godz. 15.00.

O wszystkich transmisjach można dowiadywać się ze strony kina (TUTAJ). Podczas rozgrywek losowane będą nagrody.

Bilety dostępne są w kasie kina oraz on-line:

przedsprzedaż 19 zł, ulgowy 19 zł, normalny 25 zł. W sprzedaży są również karnety na 10 wejść a dla grup powyżej 10 i 20 osób obowiązują ceny promocyjne - w przypadku biletów zbiorowych konieczna jest rezerwacja miejsc co najmniej 2 tygodnie przed wydarzeniem, pod nr tel. 607190607.

W przypadku transmisji dwóch lub więcej meczów jednego dnia pobierana jest opłata tylko za jeden bilet (21 czerwca: Polska-Austria 18:00, Holandia-Francja 21:00).