W dniach 3, 4, 5 czerwca odbędzie się wiosenny zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu Kauflanda przy ul. Grobelnej 9. Food trucki będą karmić mieszkańców Pabianic przez trzy dni. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. 

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. 

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. 

Zapraszamy w piątek i sobotę (3 i 4 czerwca) w godzinach 11:00 - 21:00, natomiast w niedzielę (5 czerwca) 11:00 - 20:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

KONKURS

Dla Czytelników portalu Życie Pabianic mamy do wygrania 6 zaproszeń. Będą to bony do wykorzystania w jednym wybranym food trucku na jedno wybrane danie. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze wyślą prawidłową odpowiedź na pytanie: Gdzie w Pabianicach stoją food trucki? Wystarczy podać jedną lokalizację. Odpowiedzi prosimy przesyłać do środy, 1 czerwca do godz. 12.00 na e-maila: konkurs@zyciepabianic.pl. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane meilowo.