Co trzeba zrobić?

Wystarczy wybrać się na zakupy w dowolnym sklepie na terenie Centrum Handlowego ECHO. Następnie wejść na stronę galerii i za pomocą telefonu zeskanować paragon. 

Nagrody można wymieniać w soboty między 12:00 a 18:00, na stanowisku promocyjnym zlokalizowanym na terenie galerii.

Aby odebrać nagrodę należy w Punkcie Odbioru Nagród w C.H. ECHO zeskanować kod QR, który wskaże Ci obsługa i wygenerować kod do weryfikacji potwierdzający odbiór nagrody. 

Co sobota za zalogowanie dla pierwszych 10 osób NIESPODZIANKA

Co można znaleźć w puli nagród?

Voucher na pyszne desery i kawę oraz pizzę, voucher na bilet do kina Tomi, chusty sportowe, karty podarunkowe na kwotę 30 i 50 złotych do wykorzystania w sklepach Triumph, Street Style  lub Isabelle Butik, poduszki ergonomiczne Wellpur Voss, Smartwatch Rubicon model 42, robot kuchenny oraz ekspres do kawy.

Czas na zimowe wyprzedaże!

W Centrum Handlowym ECHO znajdziesz w atrakcyjnych cenach wszystko, czego potrzebujesz. Trwają zimowe wyprzedaże, nawet do 70 %.

Na zakupy zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 20.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 19.00. Przypominamy, że dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest parking, na który można dojechać od strony ul. Partyzanckiej oraz ul. Traugutta. 

Dla bezpieczeństwa wszystkich kupujących w galerii nadal obowiązuje reżim sanitarny – obowiązek zakrywania ust i nosa, dezynfekcja rąk i bezpieczny odstęp między klientami.

Zapraszamy na zakupy