Teraz w końcu możesz zadbać o siebie, rozwijać swoje pasje, a nie szukać prezentów dla wszystkich dookoła. W naszych wyprzedażowych kategoriach znajdziesz więc idealne na zimowe wieczory tytuły książkowe, filmowe, muzyczne czy ciekawe gry planszowe na rodzinne popołudnia albo karnawałowe imprezy. Oto kilka propozycji:

Książki

Zero waste

Jak wydawać mniej pieniędzy i przy okazji produkować mniej śmieci? Odpowiedź jest prosta, a działanie nie tak skomplikowane, jak się wydaje. Wystarczy przestawić się na minimalizm! Kupować mniej i przede wszystkim mniej wyrzucać. A z tego, co już nabyliśmy, czerpać dodatkowe korzyści. Zero waste jest stylem życia, który nie tylko ratuje nas samych, ale i całą naszą planetę. 

Listy na wyczerpanym papierze

Wyjątkowa i intymna korespondencja Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory, opublikowana przez przyjaciółkę – Magdę Umer. Poznaj niezwykłą relację, która połączyła wybitnych polskich artystów. I choć dzieliła ich duża różnica wieku, łączyła wspólna pasja i miłość do poezji. Do listów dołączone są również zdjęcia, pocztówki i rękopisy, dzięki czemu wczujesz się w klimat tego wyjątkowego romansu i lat 60. 


Gry planszowe

Cywilizacja: Poprzez Wieki

Zarządzaj wybraną cywilizacją i poprowadź ją przez wieki. Dokonuj odkryć, wznoś zabytki i budowle, rozwijaj kulturę, zarządzaj polityką i przede wszystkim – ludźmi. Gra Cywilizacja to wyjątkowa i lubiana przez graczy planszówka strategiczna. Musisz spróbować swoich sił!


Catan: Łamigłówka

Kolejna część popularnej gry Catan. Tym razem do czynienia mamy z kilkudziesięcioma łamigłówkami, na różnych poziomach trudności. Celem gry jest rozwinięcie handlu na wyspie Catan, poprzez odkrycie nowych dróg handlowych, łączenie kopalni i obozów z miasteczkiem, omijanie złodziei i inne.  

Filmy


Voyagers

Okazuje się, że Ziemia to nie jedyna planeta, na której ludzkość ma szansę przetrwać. Grupa kadetów zostaje wysłana w trwającą 86 lat podróż, której celem jest stworzenie nowego świata na obcej planecie. Okazuje się jednak, że wyprawa ta skrywa więcej tajemnic i okrutnych sekretów, niż mogliby się spodziewać. Co jednak zrobić, gdy ludzkość czeka zagłada? 
 

Listy do M. 4

Kolejna część kultowej serii polskich filmów świątecznych. Jeśli nie zdążyłeś obejrzeć jej w czasie świąt, jeszcze nie jest za późno! A dodatkowo, teraz masz okazję kupić płytę w okazyjnej, wyprzedażowej cenie. Listy do M. 4 to kontynuacja losów bohaterów poprzednich części, a więc gwiazdorska obsada i masa śmiechu i wzruszeń gwarantowana! Płyta w wersji DVD i Blu-Ray. 

 

Po więcej ciekawych tytułów w promocyjnych cenach zajrzyj do naszego outletu i zakładki z promocjami na Gandalf.com.pl! Udanych łowów!