Michał Urbaniak, światowej sławy muzyk jazzowy, miał wystąpić u nas 17 marca podczas inauguracji wystawy "Beksiński w Pabianicach". W poniedziałek organizatorzy przedsięwzięcia poinformowali, że koncert został przełożony.

Osoby, które stacjonarnie zakupiły bilet na ten występ, mogą go zwrócić w Hotelu Fabryka Wełny & SPA lub zachować na nowy termin, który zostanie ogłoszony, gdy tylko będzie to możliwe.

- Zachęcamy jednak do zachowania biletu i przybycia na koncert, który stanowić będzie godne zastępstwo dla Michała Urbaniaka. 17 marca zorganizujemy dla Państwa koncert zespołu Włodek Pawlik Quartet - przed nami więc wieczór ze światowej sławy pianistą i kompozytorem jazzowym - czytamy na stronie Pawelany. 

Co więcej, koncert Włodka Pawlika będzie okazją do świętowania jubileuszu 10-lecia zdobycia przez niego Nagrody Grammy. Przy zakupie biletu na koncert, wejście na wystawę „Beksiński w Pabianicach” w prezencie. Bilety zakupione na koncert Michała Urbaniaka upoważniają do wejścia na koncert Włodka Pawlika.