Do Lubniewic w województwie lubuskim na krajowy turniej młodzików młodszych pojechała Agnieszka Kopka. Zawodniczka z Pabianic coraz mocniej zaznacza swoją obecność w czołówkach zawodów w Polsce. Nie inaczej było tym razem.

Agnieszka wzbogaciła swoją gablotę z trofeami o dwa medale. Złoto wywalczyła grając w deblu z Weroniką Hoszowską (Kąty Wrocławskie), zaś w mikście z Marcinem Dymowskim (Poznań) sięgnęła po srebro.

Podczas krajowego turnieju juniorów młodszych w Kosakowie niedaleko Gdyni znakomicie spisała się Nikola Nowińska. Zawodniczka, którą mają na oku szkoleniowcy kadry narodowej, wywalczyła dwa złote medale. Nie miała sobie równych w grze pojedynczej, a w deblu dzielnie wspierała ją klubowa koleżanka, Amelia Jaworska, która pomogła sięgnąć po złoto.

W Kosakowie grał też Alan Świątczak.

Wreszcie najliczniejsza grupa podopiecznych Rafała Grendy pojechała na pogranicze województw śląskiego i małopolskiego, mianowicie do Bierunia, gdzie walczyła z rywalami podczas Grand Prix Młodzików. Przez trzy dni na kortach lotkę odbijali: Klaudia Płusa, Julia Koralewska, Karolina Kopka, Brian Borowski, Szymon Gwiazda oraz Kamil Markus.

Nie zawiódł nasz brązowy medalista mistrzostw Polski – Kamil Markus, który w duecie z Damianem Zimnolem (Plesbad Pszczyna) wywalczył brązowy medal. Gratulacje!