Pabianiczanie przywieźli trzy medale.

Wśród młodzików mistrzem Polski w grze podwójnej został Szymon Gwiazda, który grał w duecie z Mateuszem Michalikiem (UKS Lotka Olsztyn).

W finale po zaciętym boju pokonali duet Feliks Getka/Jakub Mazurek 21:23, 21:14, 21:18.

W turnieju indywidualnym Gwiazda po odniesieniu czterech zwycięstw uległ w finale Mazurkowi 20:22, 21:19, 18:21 i został wicemistrzem Polski.

Na ćwierćfinale występy w grze podwójnej młodziczek zakończyła para Korony Anna Ciężka/Agnieszka Kopka.

Wśród juniorek świetnie spisała się Klaudia Płusa (Korona), która w turnieju indywidualnym zdobyła brąz.

W półfinale uległa późniejszej mistrzyni Polski, Aleksandrze Węsławowicz 15:21, 7:21.

W XX Warszawskim Otwartym Festiwalu Badmintona startowały trzy zawodniczki Korony. Najbliżej medalu były młodziczki – w grze podwójnej Anna Ciężka i Agnieszka Kopka zajęły 5. miejsce. W grze pojedynczej juniorek Klaudia Płusa była 7.