W krajowym turnieju juniorów młodszych i młodzików w Jordanowie świetnie spisała się Anna Basova, która przywiozła dwa srebrne medale, po które sięgnęła w grze pojedynczej i podwójnej w kategorii u-17. Startował też Maciej Siewiaszczyk.

Piątka zawodników Korony walczyła w Pucharze Gór Świętokrzyskich w Suchedniowie, będącym jednocześnie Super Grand Prix Juniorów i Młodzików. Medale zdobyli: Maria Kisiel (u-19) złoto – gra pojedyncza, brąz – gra podwójna z siostrą Marią Kisiel, Julia Koralewska (u-19) srebro – gra podwójna z Aleksandrą Kurkiewicz (Kraków), Kacper Grabarz (u-15) – srebro w grze pojedynczej. Grał też Kamil Markus (u-19).

W turnieju o puchar prezydent Łodzi medale zdobyli: złoto – Iga Powązka (u-11), Maciej Siewiaszczyk (u-15), Klaudia Płusa/Grzegorz Stawiszyński (mikst A), brąz – Klaudia Płusa w grze podwójnej z Karoliną Kostowską, Dawid Koniński (u-15). Grali także: Aleksandra Ankudowicz, Krzysztof Kopka, Maciej Kacprzak (amatorzy) oraz Marcel Lauer (dzieci).

Pięć medali z krajowego turnieju w Częstochowie przywieźli juniorzy młodsi Korony: Anna Ciężka (złoto i brąz), Anna Basova (srebro). Filip Mikołajczyk (2 x brąz).

W Amatorskim Turnieju Badmintona w Bydgoszczy świetnie spisał się duet Marcel Lauer (syn) i Jarosław Lauer (tata). Marcel zdobył złoto w kategorii 13-latków, zaś w turnieju rodzinnym obaj panowie Lauerowie sięgnęli po srebro.