W Sianowie w Grand Prix juniorów i młodzików nasi młodzicy czterokrotnie stawali na podium. Dwa medale wywalczyła Maria Kisiel (srebro w singlu i brąz w grze podwójnej). Brązowe medale zdobyły Amelia Kisiel (w grze podwójnej) oraz Karolina Kopka (mikst). W krajowym turnieju młodzików młodszych po srebro w singlu sięgnęła Agnieszka Kopka.

To nie koniec pabianickich akcentów w Sianowie. Po medale sięgali także juniorzy, którzy pierwsze kroki z lotką i rakietką stawiali w naszym klubie: Anastasiia Kosenchuk (Hubal Białystok) oraz Adrian Krawczyk (ABRM Warszawa).

W Częstochowie w krajowym turnieju młodzika, młodzika młodszego i żaka klasą dla siebie był młodzik młodszy Szymon Gwiazda, który zdobył złote medale w singlu i w grze podwójnej. W grze podwójnej młodzików młodszych srebro wywalczył Jakub Krupowczyk.

Wśród młodzików srebro w mikście wywalczyli Anna Ciężka i Filip Mikołajczyk. Ania dołożyła jeszcze brąz w grze podwójnej.

Nasi najmłodsi badmintoniści także nie wrócili z pustymi rękami. Brąz zdobył Kacper Grabarz. Grał także Maciej Siewiaszczyk.