W stolicy rozegrano krajowy turniej juniora młodszego i młodzika młodszego. W tej pierwszej kategorii wystąpili młodzicy: Maria Kisiel, Amelia Kisiel, Julia Koralewska i Kamil Markus. Medalu nie wywalczyła tylko ta pierwsza. Ze srebrnymi krążkami do domu wrócili Julia Koralewska (gra podwójna) i Amelia Kisiel (mikst). Po brąz sięgnął Kamil Markus (mikst).

Z dwóch medali cieszyła się młodziczka młodsza, Agnieszka Kopka. W mikście wywalczyła złoto (grała z Mateuszem Michalikiem z Olsztyna), zaś srebro zgarnęła w grze pojedynczej.

W Częstochowie w krajowym turnieju grali żacy, młodzicy młodsi i młodzicy. Wśród żaków na podium stanęli Kacper Grabarz (srebro w singlu) i Maciej Siewiaszczyk (brąz w singlu).

Bogatsza o trzy medale wróciła do domu młodziczka Karolina Kopka, która sięgnęła po złoto w grze podwójnej (z Kają Ziółkowską z Suchedniowa) oraz po srebro w singlu i srebro w mikście.

Szósty medal w Częstochowie zdobył Brian Borowski, który w grze podwójnej młodzików stanął na najniższym stopniu podium. Tym razem bez krążka wrócił Szymon Gwiazda.