Sport

Zamknij

Jedenaście medali badmintonistów Korony. Świetnie zagrali we własnej hali

Grzegorz Ziarkowski 21:10, 08.09.2021 Aktualizacja: 21:22, 22.10.2025
Skomentuj  Jedenaście medali badmintonistów Korony. Świetnie zagrali we własnej… facebook

Pabianiczanie okazali się średnio gościnni, aż jedenaście razy stając na podium. W kategorii juniorów młodszych złoto (singiel) i srebro (debel) wywalczyła Nikola Nowińska. Aż trzy krążki (dwa srebrne – singiel, debel i brąz w mikście) padły łupem Klaudii Płusy. Brązowy medal zdobyła Karolina Kopka (singiel).

Wśród młodzików młodszych dwa złote medale zdobył Szymon Gwiazda (singiel, debel), złoto (singiel) i srebro (mikst) wywalczyła Anna Ciężka, zaś Jakub Krupowczyk w deblu sięgnął po brąz.

Grali także: juniorzy młodsi – Alan Świątczak, Karol Rudnicki, młodzicy młodsi – Malwina Zajączkowska, u-11 – Marcel Kazimierczak, Maciej Siewiaszczyk, Maciej Trojanowski, u-9 – Dawid Koniński.

Jednocześnie Korona prowadzi nabór dla dzieci i młodzieży. Klub zapewnia wykwalifikowaną kadrę trenerską, która zapewni najwyższy poziom nauki tej dyscypliny. Bliższych informacji udziela prezes klubu Rafał Grenda (tel. 536 222 042).

(Grzegorz Ziarkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%