Julia Koralewska i Kamil Markus nie mieli sobie równych w mikście, pokonując w finale parę rozstawioną z numerem 1: Izabela Myk/Szymon Lewandowski 21:17, 21:19.

W turnieju indywidualnym Markus suchą stopą (trzy zwycięstwa) przeszedł przez fazę grupową, w półfinale pokonał Mateusza Grzelaka 21:18, 21:11, zaś w finale uległ Szymonowi Lusiakowi 13:21, 17:21 i na jego szyi zawisł srebrny medal.

W turnieju indywidualnym dziewcząt Koralewska także wygrała swoją grupę eliminacyjną, odnosząc trzy zwycięstwa i od razu awansowała do finału. Tam stoczyła dramatyczny bój z Mają Kurasiak. Pierwszego seta wygrała 22:20, lecz kolejne dwa padły łupem zawodniczki z Gniezna (21:18, 21:19) i to ona cieszyła się ze złota.

W indywidualnych mistrzostwach Polski elity wystartował trener Korony, Michał Kikosicki, który w turnieju indywidualnym przebrnął przez eliminacje, lecz w turnieju głównym uległ Mikołajowi Szymanowskiemu 5:21, 11:21.

Mieliśmy jednak w Józefosławiu pabianicki wątek na podium. Wychowanek Korony, Adrian Krawczyk (obecnie ABRM Warszawa) sięgnął po brązowy medal w grze podwójnej. Gratulujemy!