Największy sukces na kortach w Sianowie (woj. zachodnipomorskie) odniosła młodziczka Julia Koralewska, która przywiozła do domu brązowy medal, wywalczony w grze podwójnej z Oliwią Krystek (Orbitek Straszęcin). Po dwóch zwycięstwach, w półfinale duet Koralewska/Krystek musiał uznać wyższość Ewy Bartłomiejczuk i Aleksandry Kurkiewicz. Bój jednak był zacięty – o awansie do finału decydowały aż trzy sety (21:17, 11:21, 17:21). W grze pojedynczej Julce niewiele zabrakło do awansu do ćwierćfinału.

Bez medalu wrócił Kamil Markus, który w grze podwójnej z Igorem Skolimowskim (Bursztyn Gdańsk) odpadł w ćwierćfinale. W mikście Kamil grał z Aleksandrą Kurkiewicz (AZS AGH Kraków). W pojedynku o ćwierćfinał ulegli późniejszym zwycięzcom: Kai Ziółkowskiej i Bartoszowi Puńko 1:2 (22:20, 19:21, 14:21).

Maria Kisiel i Amelia Kisiel zmagania indywidualne zakończyły na fazie grupowej, zaś w grze podwójnej siostry po trzysetowym boju odpadły w walce o ćwierćfinał.

Warto nadmienić, że w kategorii u-19 znakomicie spisała się wychowanka Korony, Anastasiia Kosenchuk. Anastasiia wyjechała z Sianowa z jednym srebrnym i dwoma brązowymi medalami.