W zawodach badmintonowych w Danii startowały nasze siostry: Amelia Kisiel i Maria Kisiel. Dziewczyny wróciły do Pabianic dumnie prezentując cztery medale. Trochę wyżej głowę nosiła Amelia (dwa razy złoto), ale Marysia też miała powody do radości (złoto, brąz).

Do okazałego klubowego dorobku sześć kolejnych medali podczas Grand Prix Mazovia Junior Cup dorzucili: Nikola Nowińska i Klaudia Płusa (junior młodszy, brązowe medale), Anna Ciężka (młodzik młodszy, złoto w grze podwójnej), Agnieszka Kopka (młodzik młodszy, brąz w mikście) i Brian Borowski (srebro w grze pojedynczej i w grze podwójnej).

Podczas krajowego turnieju młodzików i żaków w Częstochowie medale zdobywali młodzicy: Kamil Markus (złoto w mikście, brąz w grze pojedynczej), Karolina Kopka (złoto w grze pojedynczej, srebro w mikście) oraz Szymon Gwiazda (brąz w grze podwójnej).

Wśród żaków brąz w singlu wywalczył Maciej Siewiaszczyk. Grali także Marcel Kazimierczak i Dawid Koniński.

To nie koniec dobrych wieści. W krajowym turnieju młodzików w Słupsku grała Agnieszka Kopka. Agnieszka startowała w wyższej kategorii wiekowej, a mimo tego, w grze podwójnej wywalczyła brązowy medal. Gratulacje!