W Grand Prix Warszawy dwa srebrne medale wywalczył Kamil Markus. Nasz brązowy medalista mistrzostw Polski dotarł do finału miksta grając z Klaudią Płusą. W finale ulegli duetowi Maja Janko/Sebastian Pinkowicz 11:21, 16:21.

Kamil w deblu grał z Damianem Zimnolem (Plesbad Pszczyna). W finale okazali się gorsi od debla Mikołaj Morawski/Krzysztof Podkowiński 14:21, 16:21.

W deblu dziewcząt Klaudia Płusa w parze z Leną Jachimek (Badminton School Gdynia) zdobyły brąz.

Grały także Maria Kisiel i Amelia Kisiel.

W turnieju młodziczek w Kiełczowie Agnieszka Kopka (Korona) wywalczyła złoto w grze podwójnej z Weroniką Hoszowską (GOKiS Kąty Wrocławskie), w finale pokonując duet Anna Ciężka (Korona)/Anna Potkańska (Chojnik Jelenia Góra) 21:15, 21:18.