Drużyna w składzie: Julia Koralewska, Karolina Kopka, Maria Kisiel, Amelia Kisiel została wicemistrzem Polski!

Jak do tego doszło? Pabianiczanki wygrały swoją grupę, pokonując SKB Suwałki 3:2 oraz gromiąc Bennicę Feniks Kędzierzyn-Koźle 5:0.

W finale podopieczne Rafała Grendy i Macieja Kacprzaka zmierzyły się ze zwyciężczyniami drugiej grupy – Technikiem Głubczyce. Niestety, w boju o złoto górą była ekipa spod Opola, wygrywając 3:1. Jedyny punkt zapewnił nam debel sióstr Kisiel. Blisko zwycięstwa był duet Kopka/Koralewska, lecz ostatecznie musiał uznać wyższość rywalek (1:2) po boju trwającym aż 37 minut!

Juniorki młodsze (Klaudia Płusa, Nikola Nowińska) wspierane przez wicemistrzynie Polski młodziczek otarły się o brązowy medal, ostatecznie kończąc zmagania na 4. miejscu. Do medalu zabrakło nam jednej wygranej.

Drużyna młodzików (Kamil Markus, Brian Borowski, Filip Mikołajczyk i Szymon Gwiazda) zajęli miejsce 5.-6. Pabianiczanie w grupie rozbili Kometę Sianów 5:0, lecz ulegli Technikowi Głubczyce 2:3 i Hubalowi Białystok 1:4. Żeby grać o brąz – tak jak juniorkom – zabrakło nam jednego punktu.

Z sukcesami z Białegostoku wrócili też wychowankowie naszego klubu. Adrian Krawczyk z drużyną ABRM Warszawa świętował srebro w kategorii młodzieżowców, zaś Anastasiia Kosenchuk z Hubalem Białystok zdobyła brązowy medal wśród juniorek.