Preludium do udanych występów na krajowych arenach był turniej w Pabianicach, podczas którego nasi wywalczyli 11 medali.

Kolejne cztery dołożyli podczas krajowego turnieju młodzika w Solcu Kujawskim. Złoto w grze mieszanej wywalczył duet Julia Koralewska/Kamil Markus. Oboje dołożyli po srebrnym medalu – Julia w grze pojedynczej, Kamil w grze podwójnej z Igorem Skolimowskim z Gdańska. Na Kujawach walczył też Brian Borowski, jednak w grze pojedynczej i podwójnej nie udało mu się wyjść z grupy.

W ubiegły weekend nasi udali się do Szczucina, by walczyć o medale w „Podkarpacki Cup”. Pabianiczanie przywieźli aż dziewięć krążków. W turnieju juniorek młodszych znakomicie spisała się Nikola Nowińska, która zdobyła złoto w grze pojedynczej i podwójnej z Emilią Skrzek ze Straszęcina.

Wśród młodzików Kamil Markus sięgnął po złoto w mikście (z Aleksandrą Kurkiewicz z Krakowa)  i brąz w grze pojedynczej. Julia Koralewska w grze podwójnej wywalczyła srebro, podobnie jak Karolina Kopka w mikście.

W kategorii młodzików młodszych zaszalała Anna Ciężka, która wygrała grę podwójną w duecie z Julią Mrozek z Kędzierzyna-Koźle oraz zdobyła brąz w mikście. Agnieszka Kopka wywalczyła srebro w mikście.

Grali także Filip Mikołajczyk oraz Jakub Krupowczyk.