W Grand Prix Polski na podium stanął nasz eksportowy mikst: Kamil Markus/Klaudia Płusa. Najpierw ograli Brajana Płoszczycę i Karolinę Kostyrę (Unia Bieruń) 21:10, 21:15, potem Jakuba Sidora (Badminton Kobierzyce)/Kaję Ziółkowską (Wschodnia 12 Kielce) 21:12, 21:13 i duet z Kędzierzyna-Koźla Tomasz Cięż/Amelia Krząkała 21:18, 24:22, lecz w półfinale musieli uznać wyższość miksta z Pszczyny Damian Zimnol/Natalia Witkowska 18:21, 11:21. Ostatecznie zajęli 3. miejsce.

Do brązu w mikście Kamil dołożył jeszcze brąz w grze podwójnej z Damianem Zimnolem (Plesbad Pszczyna).

W krajowym turnieju młodzika aż trzy medale wywalczył Szymon Gwiazda. Indywidualnie Szymon zdobył brąz. W mikście z Hanną Stacherą (Plesbad Pszczyna) dotarli do finału, gdzie ulegli parze Technika Głubczyce Paweł Kiszczyk/Maja Naumczyk 13:21, 15:21 i zdobyli srebro.

W grze podwójnej z Maciejem Zmarzem (Feniks Kędzierzyn-Koźle) w finale ograli duet Kiszczyk/Radosław Rębak (Orlicz Suchedniów) 21:19, 21:18.

W turnieju grały także: Julia Koralewska, Karolina Kopka, Maria Kisiel, Amelia Kisiel.