Choć w turniejach indywidualnych mamy już cztery medale! Wszystkie wywalczyliśmy w turnieju Badmintonowa Silesia w Bieruniu. Najpierw aż trzy srebrne krążki (singiel gra podwójna i mikst) w kategorii 13-latków wywalczył Kacper Grabarz.

Wśród 15-latków startowali Anna Ciężka i Filip Mikołajczyk, lecz nie udało im się dojść do strefy medalowej.

Prawdziwą petardę wśród młodzików młodszych odpalił Maciej Siewiaszczyk, który w mikście wywalczył złoty medal.

Starsi zawodnicy Korony wystartowali w pierwszym turnieju I ligi w Katowicach. W poprzednim sezonie pabianiczanie wygrali swoją grupę w drugiej lidze i awansowali szczebelek wyżej.

Debiutująca w I lidze Korona stoczyła dwa dramatyczne i wyrównane pojedynki – pierwszy z PlesBad Pszczyna wygraliśmy 4:3, drugi z AZS UŚ Katowice zakończył się naszą porażką 3:4.

Kolejna seria pierwszej ligi zostanie rozegrana pod koniec listopada w Pabianicach.

Korona: Michał Kikosicki, Artur Gwiazdowski, Szymon Gwiazda, Kamil Markus, Nikola Nowińska, Maria Kisiel, Julia Koralewska, Anastasia Volkova. Trener: Maciej Kacprzak.