Dlaczego Polacy tak bardzo pokochali to danie?

Pizza – proste, sycące danie rodem z Italii. To przystępne ceny, możliwość złożenia zamówienia przez telefon, online, no i oczywiście różnorodność smaków. Polacy, wydawało by się, przywiązani do tradycji pokochali pizzę jak „swoją”. Zadomowiła się ona w naszych domach i restauracjach. Pizza online – oczywiście! Zamówienia online to już dzisiaj standard – to łatwość zapłaty, wygoda i szybkość dostawy. To bogactwo składników począwszy od zwykłych pieczarek czy pomidorów po bardziej wyszukane: brokuły, szynka parmeńska czy jalapeno. Najczęściej zamawiamy z menu, z naszymi ulubionymi składnikami ale możemy też sami skomponować smaki. I niezależnie od tego czy zamawiamy pizzę w lokalu czy online zawsze znajdziemy coś dla siebie. Pizza to także danie, za które nie zapłacimy krocie. To wszystko sprawia, że pizza staje się coraz bardziej popularna, co oczywiście nie oznacza – pospolita czy zwyczajna. Dobra pizza ma swoich fanów i prawdziwych koneserów na całym świecie.

 

Da Grasso świętuje!

 

W tym roku największa w Polsce sieć pizzerii obchodzi swoje 25-lecie. Dokładnie ćwierć wieku temu powstała pierwsza restauracja Da Grasso w Łodzi. Sieć Da Grasso to jeden z pierwszych na rynku systemów franczyzowych, który osiągnął tak spektakularny sukces. Gdyż dzisiaj to 190 lokali w 135 miastach, a zainteresowanie gastronomii w tym kierunku ciągle rośnie. Ten sukces to trafne decyzje, dobre wybory oraz wsparcie kompetentnych i zaangażowanych ludzi. Z okazji swojego jubileuszu firma zbadała zwyczaje kulinarne swoich konsumentów. Raport „Pizza przez pokolenia” dowiódł, iż po pizzę najczęściej sięgają Polacy w wieku od 25 do 65 lat. Przez ostatnie lata pizza na dobre trafiła do naszych jadłospisów. Stała się bohaterem i pretekstem do spotkań. Mało tego nie każdy wie, że pizza ma swoje święto. Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzony jest 9 lutego. W ten dzień każdy amator tego dania z pewnością zaprosi przyjaciół i zamówi swoją ulubioną pizzę. Bo Da Grasso to „Przyjaciele od pizzy” - Twoja ulubiona sieć pizzerii. To ponad 40 rodzajów pizzy no i rzecz jasna możliwość własnej kompozycji. Ale Da Grasso to nie tylko pizza. Do wyboru mamy także ciekawe startery, sałatki ze świeżych, sezonowych warzyw, burgery, frytki, Quesadille i szeroką gamę dań z makaronem w roli głównej. Dla amatorów słodkości też się coś znajdzie, w ofercie są przepyszne desery i napoje. Możemy też zawsze liczyć na różnego rodzaju promocje, gratisy, najlepszej jakości składniki i fachową, miłą obsługę. Wszystko to zamówimy online na https://www.dagrasso.pl/

 

Da Grasso się rozwija!

 

Ta popularna sieć pizzerii otworzyła w tym roku aż 8 nowych lokali. Nowe pizzerie powstały między innymi w Wieliczce, Pruszczu Gdańskim, Rabce Zdrój, Nowym Sączu, czy w Skierniewicach. Ale nie tylko duże miasta mają „u siebie” Da Grasso, nowe lokale powstały także w Kobyłce i Piątku. Dodatkowo po kilku latach nieobecności sieć Da Grasso ponownie zawitała na kultową ulicę Piotrkowską 41 w Łodzi gdzie wcześniej działała przy ulicy Zachodniej. A firma wciąż się rozwija i już zapowiada nowe otwarcia z czerwcu i lipcu – w Czeladzi, Zambrowie, Czarnym Dunajcu i Nowej Soli. A na jesień Da Grasso zawita także do Bukowiny Tatrzańskiej.

Z okazji 25-lecia życzymy Da Grasso samych sukcesów i milionów zadowolonych Klientów.

 

pizza