Obecnie banki zachęcają do skorzystania z ich oferty czymś więcej – promocjami! Jeśli właśnie zastanawiasz się nad założeniem konta osobistego, to zwróć uwagę na ofertę mBanku. Obecnie bank proponuje atrakcyjne warunki prowadzenia rachunku, premię gotówkową i bonusy w wysokości nawet 300 zł za założenie eKonta osobistego oraz otwarcie eKonta Junior.

Otwarcie konta osobistego w mBanku zajmuje chwilę. Jeśli spełnisz kilka standardowych warunków promocji, otrzymasz nawet 300 zł w prezencie. Jest to zdecydowanie kusząca propozycja. Zwłaszcza że mBank oferuje nowoczesną i przyjazną bankowość mobilną, z której korzystanie jest czystą przyjemnością.

Zgarnij nawet 300 zł premii w promocji konta!

Aby skorzystać z promocji, należy spełnić kilka warunków. Trzeba założyć eKonto osobiste z kartą w promocji i aktywnie z niego korzystać w podanych niżej terminach:

  1. Premia 100 zł przysługuje Ci za jednorazowy wpływ w wysokości 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta. Dodatkowo musisz wykonać minimum 8 transakcji kartą w miesiącu, w którym otworzysz konto i/lub kolejnym. Płatności telefonem i/lub BLIKiem są wliczane.
  2. Premia 50 zł należy Ci się, jeśli w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta otrzymasz jednorazowy wpływ w wysokości 1000 zł i wykonasz kolejne 8 transakcji kartą i/lub BLIKiem.
  3. Premia 50 zł przypadnie Ci w udziale za spełnienie takich samych warunków, jak w punkcie 2, w trzecim pełnym miesiącu korzystania z eKonta.
  4. Bonus 50 zł to dodatkowa nagroda za otwarcie eKonta metodą przez e-dowód lub na selfie. Aby ją otrzymać musisz wykonać minimum jedną transakcję w miesiącu, w którym otworzysz konto lub kolejnym.
  5. Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Juniora dla dziecka – masz na to miesiąc od momentu uruchomienia Twojego rachunku.

Atrakcyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje cele

Otwarcie eKonta osobistego w promocji wiąże się również z innymi, korzystnymi warunkami prowadzenia rachunku. Jednym z nich jest oprocentowanie w wysokości 1,8% na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Automatycznie odkładasz małe kwoty za każdą płatność kartą, przelew czy wypłatę z bankomatu. Jeśli chcesz otrzymać oprocentowanie w wysokości 1,8%, dopilnuj jednego warunku: w miesiącu, w którym otworzyłeś konto i w kolejnych trzech, całkowite wpływy na rachunek oszczędnościowy muszą być o co najmniej 100 zł wyższe niż obciążenia. Wyższe oprocentowanie, czyli 1,8% obowiązuje do kwoty 10 000 zł i przez okres pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

eKonto osobiste w promocji – jak otworzyć?

eKonto objęte systemem premiowym możesz otworzyć w zaledwie kilka chwil, bez konieczności wychodzenia z domu:

  • przez selfie, z pomocą aplikacji mobilnej mBanku, którą ściągniesz z Google Play, App Store lub AppGallery;
  • przez e-dowód, jeśli dowód z PIN-em został wydany po 4 marca 2019 roku.

Do promocji można przystąpić do 8 lutego 2022 roku i skierowana jest do klientów, którzy po 1 stycznia 2018 roku nie mieli otwartego żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.