Niestety, świat, w którym żyjemy, mocno różni się od idealnego, stąd zasada ograniczonego zaufania do drugiej osoby ma tak powszechne zastosowanie. W dochodzeniu do prawdy warto wspomagać się najnowszymi technologami, takimi jak aplikacja szpiegowska, która za pośrednictwem smartfona z systemem Android dostępna jest praktycznie na wyciągnięcie ręki.

 

  1. Podsłuch w telefonie – rozbudowany program szpiegowski

  2. Lokalizacja GPS – gdzie jest dziecko?

  3. Podsłuch i nasłuch otoczenia

  4. Rejestrator wraz z podsłuchem rozmów

  5. Podsłuch SMS i komunikatorów

 

Podsłuch w telefonie – rozbudowany program szpiegowski

Dostępne w sieci aplikacje szpiegowskie to proste w obsłudze oraz instalacji programy na telefon z systemem operacyjnym Android. Ich zastosowanie pozwala w czasie rzeczywistym lokalizować osoby, uzyskiwać dostęp do treści rozmów i wiadomości, a nawet wykonywać zdjęcia przednim i tylnym aparatem.

 

Lokalizacja GPS – gdzie jest dziecko?

Rozbudowane możliwości usług lokalizacyjnych umożliwiają geolokalizację osoby z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów. To bardzo przydatna funkcja, jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie jest twoje dziecko, mąż, żona czy partner. Lokalizacja pracowników to opcja przydatna pracodawcom, chcącym mieć pewność, czy ich podwładni rzeczywiście są tam, gdzie być powinni.

 

Podsłuch i nasłuch otoczenia

Oferowany przez aplikacje szpiegowskie na telefon podsłuch otoczenia pozwala m.in. upewnić się, gdzie znajduje się bliski – dziecko lub osoba starsza. Nasłuch dźwięków w tle pozwoli ocenić czy dziecko rzeczywiście jest w szkole, czy dziadek faktycznie dotarł do przychodni lub, czy niesłowny mąż nie okłamał nas i zamiast spędzać nadgodziny w pracy, nie imprezuje w nocnym klubie.

 

Rejestrator wraz z podsłuchem rozmów

Podsłuch w telefonie daje dostęp do treści rozmów głosowych. Chcesz skontrolować żonę, męża lub dziecko? Niepokoi cię, że bliska osoba prowadzi rozmowy półgłosem lub rozmawia z kimś w ukryciu? Wykorzystując podsłuch na telefon, sprawdzisz z kim i o czym rozmawiają twoi bliscy.

 

Podsłuch SMS i komunikatorów

Aplikacja szpiegowska na telefon, którą możesz pobrać z https://podsluchy24.pl/podsluch-na-telefon-android/, da ci również dostęp do treści wysyłanych sms-ów oraz wiadomości z popularnych komunikatorów, typu Messenger czy WhatsApp. Dzięki temu zyskasz pewność, z kim i o czym twoja partnerka pisze tak często wieczorami, lub czy twoje dziecko nie dostaje od nikogo wiadomości nieadekwatnych do jego wieku.