Nie masz odwagi zaproponować swojemu partnerowi czegoś nowego? Preferujesz igraszki przy zgaszonym świetle? Nie musisz sięgać po gadżety rodem z "Pięćdziesięciu twarzy Graya". Przedstawiamy sposoby na pokonanie wstydu w sypialni dla nieśmiałych, które gwarantują niesamowite doznania!

Pierwsza propozycja – gry intymne

Wstydzisz się zaproponować coś nowego? Gra Ci pomoże! Różne zadania do wykonania lub zdradzanie swoich erotycznych marzeń to świetnie zapowiadający się początek dobrej zabawy w sypialni. Razem przełamiecie tematy tabu. Gry znajdziesz przez Internet lub w sklepach stacjonarnych – nie tylko w seks shopach, ale także w sklepach z różnymi gadżetami i prezentami.

Seksowna bielizna

Pozycja oczywiście dla kobiet. Nie musisz kupować od razu wyuzdanej lateksowej bielizny, możesz postawić na coś bardziej stonowanego: koronki, zmysłowe koszulki, satynowe szlafroczki bądź seksowny gorset. W Internecie roi się od sklepów z bielizną. Możesz znaleźć dużo ciekawych modeli dopasowanych do konkretnej figury. Jeśli nie chcesz zbyt dużo pokazywać – wybierz bardziej zabudowany model, np. gorset lub body. Pamiętaj, że dobrą bielizną możesz zatuszować swoje niedoskonałości, a podkreślić swoje atuty. Jeśli nie potrafisz sama wybrać odpowiedniej bielizny przez Internet, wybierz się do sklepu stacjonarnego, tam na pewno Ci doradzą.

Olejki do masażu

To początek dobrze zapowiadającej się gry wstępnej! Masaż połączony z olejkiem o zmysłowych zapachu pobudzi zmysły, odpręży, zrelaksuję i zachęci do dalszych doznań. Olejki do masażu znajdziesz już w popularnych drogeriach, możesz nawet kupić zwykły olejek do masażu, ważne, by miał cudowny zapach.

Ostatnia propozycja – żel intymny

To propozycja dla nieco bardziej otwartych osób. Jeśli jeszcze nie jesteś na to gotowy, patrz propozycje wyżej. Żele intymne możesz kupić o różnych smakach. Bogaty wybór znajdziesz w internetowym seks shopie Venus.net.pl. Żel intymny to gwarancja niesamowitych doznań dla obojga partnerów.