Jaki styropian wybrać? 

Osoby chcące nabyć płyty termoizolacyjne wysokiej jakości powinny sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Warto wiedzieć, że Austrotherm Sp.z o.o. to gracz rynkowy, który jest obecny na rynku od 1993 roku, kiedy to doszło do połączenia zawiązanej przez Dammstoffe Nowotny spółki joint venture Austrotherm z karajowymi Zakładami Chemicznymi 'Oświęcim' oraz CIECH- Stomil Łódź. 

Austrotherm od początku rozwijał się bardzo prężnie, w 2009 roku rozwinięty został zakład w Oświęcimiu, zaś w 2016 roku firma rozbudowała swój zakład w Skierniewicach. Austrotherm obecny jest w wielu państwach europejskich wchodzących w struktury Unii Europejskiej, ponadto w Bośni i Hercegowinie, Serbii oraz w Turcji. 

Styropian Austrotherm to styropian dla wymagających, który można nabyć w konkurencyjnych względem innych graczy rynkowych cenach. 

Jakie rodzaje styropianu ma w swojej ofercie Austrotherm? 

Austrotherm ma w swojej ofercie doskonały styropian grafitowy Fasada Premium. Austrotherm Fasada Premium EPS 031 przeznaczony został do ociepleń budynków energooszczędnych, jak również pasywnych. Styropian ten charakteryzuje się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła, który we wskazanym przypadku wynosi 0.031 W/mK. Wiedz, że Fasada Premium wymaga zabezpieczeń przeciwdziałających promieniowaniu cieplnemu. Należy zaznaczyć, że Premium Reflex to styropian, który nie wymaga zastosowania osłon. 

Płyty ze styropianu grafitowego Austrotherm EPS 100 PREMIUM to skuteczna izolacja cieplna, produkt ten cechuje bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna jak też świetny współczynnik przewodzenia ciepła. Produkt ten jest rekomendowany przez zadowolonych klientów, zbiera bardzo pochlebne opinie. 

Dlaczego warto wybrać styropian Austrotherm? 

Właściciele domów skarżą się często na stratę ciepła w budynkach mieszkalnych. W chwili kiedy nie ma właściwej izolacji termicznej, to rachunki za ogrzewanie zwykle stają się bardzo wysokie. Można powiedzieć więc, że odpowiednia termoizolacja przy pomocy styropianu prowadzi do oszczędności oraz do maksymalnego ograniczenia utraty ciepła. Austrotherm przez wszystkie lata funkcjonowania na rynkach europejskich zyskał renomę, chcąc skutecznie przeprowadzić izolację ścian, warto więc zdecydować się na produkt dobrej jakości oraz w pełni skuteczny zyskując tym sposobem konieczny komfort, oraz liczne oszczędności w ogrzewaniu. 

Austrotherm może poszczycić się zespołem pożądanych cech, są to: niezawodność, skuteczność, doskonałe właściwości termoizolacyjne. Inwestycja w komfort oraz poczynione oszczędności w perspektywie średnio- oraz długookresowej są wskazaniami na tak, jeśli chodzi o wybór właśnie tego styropianu. Zyskujesz nie tylko właściwą izolację, lecz również komfort oraz ciepło w domu, nawet w te chłodniejsze dni nie będziesz czuł zimna, lecz przyjemne ciepło.