Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci orazlekarze nefrolodzy z NZOZ TRI-medica w Łodzi zapraszają rodziców z dzieckiem moczącym się w nocy na bezpłatne konsultacje lekarskie w ramach kampanii społecznej pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi rodziców na problem moczenia nocnego u dzieci oraz zachęcenie ich do zgłoszenia się z dzieckiem do lekarza specjalisty celem przeprowadzenia diagnostyki oraz ustalenia dalszego postępowania z pacjentem. Organizatorzy na konsultacje lekarskie zapraszają dzieci, które ukończyły 5. rok życia oraz regularnie moczą się w nocy.

Warunkiem wzięcia udziału w konsultacji lekarskiej jest umówienie się na wizytę poprzez zadzwonienie pod nr telefonu 500 210 107 lub przesłanie zgłoszenia drogą emailową na adres kampania@uronef.pl – imienia i nazwiska dziecka oraz telefonu kontaktowego.

Zapisy będą przyjmowane przez maj i czerwiec do wyczerpania puli miejsc. Możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej bez wcześniejszego umówienia się pod wskazanym adresem mailowym nie będzie możliwa. Indywidualne konsultacje lekarskie odbędą się 31 maja oraz 21 czerwca od godziny 9.00 do godziny 13.00 w gabinetach NZOZ TRI-medica przy ulicy Rzgowskiej 281/289 w Łodzi.

 

Więcej informacji:

Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci

ul. Sybilli 11 m 30, 01-742 Warszawa

kampania@uronef.pl

www.uronef.pl