Warto jednak znaleźć sposób na prowadzenie uporządkowanej korespondencji lub adres, który poprawi nasz wizerunek. Komfortowe rozwiązanie, które pomaga zachować porządek w dokumentach jest na wyciągnięcie ręki. Poznaj biura wirtualne!

Co oferują biura wirtualne?

Biuro wirtualne umożliwia Ci dostosowanie pakietu do Twoich potrzeb i możliwości. Każde z dostępnych oferuje adres do rejestracji i korespondencji dla firmy. Jest on zazwyczaj prestiżowy i podnosi renomę miejsca. Wszelka korespondencja, w tym zarówno zwykłe jak i polecone przesyłki, znajdują się w jednym miejscu i możesz je odebrać w godzinach otwarcia biura. Im wyższy pakiet, tym więcej udogodnień otrzymujesz. Powiadomienia o otrzymanych przesyłkach wysyłane na maila, a także przesłanie skanów na pocztę elektroniczną czy dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny telefon to wyższe pakiety, które z pewnością zainteresują większe firmy.

Dodatkowe możliwości

Korzystając z oferty biura wirtualnego otrzymujesz również atrakcyjne rabaty na kolejne firmy oraz szereg świadczeń dodatkowych. Możesz skorzystać z usług księgowych opartych o księgę przychodów i rozchodów lub ryczałt. Pełna księgowość i księgi handlowe? Również znajdziesz taką ofertę. Jeżeli chcesz skorzystać z miejsca do szkoleń, to idealnym rozwiązaniem będzie sala konferencyjna, którą możesz wynająć w konkurencyjnej cenie.

Biuro wirtualne w Warszawie to świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Adres w prestiżowej lokalizacji w samym sercu stolicy jest niezwykle atrakcyjną propozycją. Możesz go wykorzystać do celów marketingowych czy reklamowych. Renomowany adres sprawia, że wizerunek firmy znacząco się poprawia. Dogodna forma płatności – z góry za 6 lub 12 miesięcy, sprawia, że nie musisz przejmować się cyklicznymi płatnościami.

Z wirtualnego biura może skorzystać każdy przedsiębiorca. Niezależnie od tego, czy prowadzisz średniej wielkości firmę czy jednoosobową działalność gospodarczą, wybierz pakiet, który jest dla Ciebie atrakcyjny i oferuje optymalne rozwiązania, a resztą zajmie się profesjonalna obsługa. Nie warto przepłacać! Korzystaj z mobilnych rozwiązań na miarę XXI wieku.