Na rynku istnieje bardzo dużo źródeł „szybkiej”, lecz niestety niekoniecznie bezpiecznej gotówki. Dzięki specjalnym stronom internetowym możesz jednak dokonać odpowiedzialnego wyboru.

1. Niebezpieczeństwa

Wciąż słyszy się historie medialne związane z działalnością parabanków, XXI-wiecznych lichwiarzy, firm-krzaków i zwykłych wyłudzaczy. Niestety – w dobie kryzysów finansowych i niepewnego zatrudnienia wciąż dochodzi do wielu pomyłek, oszustw i ludzkich dramatów z pieniędzmi w tle. Niektóre firmy żerują na najbardziej zdesperowanych klientach, których sytuacja nie pozwala na wzięcie normalnego kredytu lub pożyczki. Szalenie wysokie oprocentowanie, krótki czas spłaty, wysokie koszty dodatkowe doprowadzają do tragedii, przed którymi trudno się uchronić.

Nie kontaktuj się z firmami-krzakami. Nawet w dobie najgorszego kryzysu nie reaguj na anonimowe ogłoszenia na słupach i przystankach. Firma bez adresu? Bez żadnych danych kontaktowych poza numerem telefonu? Naprawdę jesteś gotów jej zaufać i powierzyć swoje dane?

2. Przyjazne rozwiązania

Okazuje się, że o wiele bezpieczniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem są pożyczki udzielane przez Internet, z wykorzystaniem nowoczesnych stron internetowych. Część podmiotów z tego segmentu wywodzi się z międzynarodowych firm, które zdobyły renomę wieloletnią działalnością na całym świecie.

Takie instytucje pozabankowe zwykle udzielają pożyczek osobom nie tylko dorosłym, ale już bardziej doświadczonym i dojrzalszym, na przykład po ukończeniu 21. roku życia, kiedy wielu klientów ma już za sobą okres pewnej samodzielności i posiada źródła dochodów. Jeżeli jesteś osobą młodszą, sprawdź pożyczki od 18 lat wg bezpiecznechwilowki.pl. Pod tym adresem znajdziesz porównywarkę chwilówek, której warto poświęcić więcej uwagi.

3. Porównanie ofert

Aby dokonać jak najlepszego i najbezpieczniejszego wyboru tzw. chwilówki, skorzystaj z portalu, którego celem jest wskazanie i porównanie wszystkich wiarygodnych ofert na rynku. Pod wieloma względami, bez stronniczości i półprawd. Ponieważ sytuacja na rynku zmienia się dynamicznie, a firmy modyfikują swoje założenia, liczy się maksymalna aktualność. Porównanie chwilówek – sierpień 2016? Na bezpiecznechwilowki.pl znajdziesz zawsze aktualne i potwierdzone dane.

Biorąc pożyczkę pamiętaj o odpowiedzialności!

  • Spłać raty kredytu w umówionym terminie i pełnej wysokości.

  • Zanim podpiszesz umowę, dokładnie zapoznaj się treścią oferty i umowy.

  • Porównaj ofertę konkretnego podmiotu pozabankowego za pomocą wiarygodnego rankingu.