Jednak aby naprawdę dobrze spełniała swoje funkcje i pozwalała nie tylko na utrzymanie higieny, ale też gwarantowała komfort, warto sięgnąć po taką, która ma większy rozmiar i wysokiej jakości wyposażenie. W niektórych przypadkach najlepszym rozwiązaniem okazuje się kabina na wymiar. Dowiedz się, czy sprawdzi się także w twojej łazience.

Zbyt ciasna kabina prysznicowa

Czy zdarzyła ci się kiedyś kąpiel w kabinie prysznicowej, która była tak ciasna, że co kilka chwil uderzałeś łokciami o jej ścianki albo nie wiedziałeś, jak masz sobie poradzić z wygodnym umyciem włosów? A może masz w rodzinie bliskie osoby starsze, które chciałyby usiąść podczas brania prysznica, ale nie mają jak, ponieważ żadne krzesełko nie może zostać rozłożone w małej kabinie?

Niezależnie od tego, jak wygląda twoja sytuacja, na pewno doskonale wiesz, jak nieprzyjemna jest kąpiel w zbyt ciasnej kabinie prysznicowej. Jeśli jesteś osobą o potężnej budowie, jest to pewnie dla ciebie tym trudniejsze i tylko marzysz o wygodzie, jaką zapewni ci większa kabina lub wanna.

Kabina o takim kształcie, jaki najbardziej ci odpowiada

W niektórych łazienkach zastosowanie klasycznych rozwiązań automatycznie wiąże się z wyborem małej kabiny prysznicowej. Właśnie w takich przypadkach warto zastanowić się nad atrakcyjnymi alternatywami, którymi mogą być między innymi kabiny prysznicowe o nietypowych kształtach. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się pięciokąty, które są w stanie jednocześnie zapewnić optymalną ilość miejsca w środku, jak i nie wystają zanadto na środek. Dzięki temu nawet w małych łazienkach mogą być bardzo funkcjonalne.

Kabina prysznicowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Być może posiadasz wymarzoną kabinę prysznicową: o konkretnym kształcie i wielkości, z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi oraz wyposażeniem, które spełnia twoje najwyższe oczekiwania. Jeśli taki plan jest już w twojej głowie, a nie został do tej pory zrealizowany ze względu na brak odpowiednich rozwiązań w sklepach, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Możesz dostosować miejsce kąpielowe do swoich potrzeb, korzystając z oferty kabiny prysznicowej na wymiar.

Kabina na wymiar będzie idealnie dopasowana do rozmiaru oraz charakteru twojej łazienki. W bogatej ofercie sklepu e-łazienki.pl znalazły się zarówno modele kwadratowe, prostokątne, pięciokątne, jak i zaokrąglone. Posiadają także bardzo różnorodne wykończenia: od klasycznej bieli aż po wyrazistą czerń. Dzięki temu na pewno znajdziesz wśród nich jedną, która idealnie spełni wszystkie twoje wymagania, a przede wszystkim: zapewni ci odpowiednią ilość swobody i przestrzeni.