Martwisz się tym, że podpisując umowę o kredyt gotówkowy, ciężko Ci będzie uregulować miesięczne raty kredytu? Dbając o najlepszy wybór zadłużenia, będziesz mieć pewność, że oferta nie będzie przekraczała Twoich możliwości, a Ty skorzystasz z dodatkowej gotówki, bez wyrzeczeń i kolejnych problemów finansowych. Ilość dostępnych zadłużeń sprawia, że nie masz ochoty spędzać wielu godzin podczas obliczania ich kosztów? Nie musisz decydować się na kredyt bez możliwości porównania konkurencyjnych usług. Sprawdź co zrobić, by podpisanie umowy było dla Ciebie korzystne i z jakich narzędzi finansowych skorzystać, by cieszyć się gotówką, której potrzebujesz, bez obaw o wysokie opłaty. 


Licz się z całkowitym kosztem kredytu
Niskie oprocentowanie może zachęcać nieświadomych kredytobiorców. Zanim jednak uznasz, że promocyjna oferta z niskim oprocentowaniem jest najlepszym rozwiązaniem Twoich problemów finansowych, zastanów się, czy oprocentowanie nominalne jest jedynym kosztem narzuconym kredytobiorcy przez bank. Wielu klientów nie sprawdza rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, nie mając świadomości, jak ogromne znaczenie dla całego kredytu, mają opłaty dodatkowe. Prowizja za udzielenie pożyczki, opłata przygotowawcza lub ubezpieczenie kredytu - wszystko to może mieć realny wpływ na to, ile zapłacisz za kredyt. 
Choć banki mają obowiązek informować o RRSO swoich usług, na stronach banków często trudno znaleźć szczegółowe informacje, potrzebne do podjęcia decyzji o zobowiązaniu. 

Korzystaj z możliwości jakie daje ranking kredytów gotówkowych
Ranking kredytów gotówkowych, dostępny za darmo dla wszystkich zainteresowanych, pozwoli Ci szybko zweryfikować kilkanaście ofert na rynku. Poznasz wszystkie warunki, które będą miały realny wpływ na jakość podpisanej umowy. Korzystając z rankingu, masz szansę zdecydować się na najlepsze zadłużenie, bez konieczności poświęcania na to nawet kilku dni. 

Informacje w rankingu uzmysłowią Ci, ile rzeczywiście zapłacisz za cały kredyt gotówkowy, a także jakich warunków w trakcie ubiegania się o zadłużenie możesz się spodziewać.
Sprawdź maksymalną kwotę kredytu, wymagane przez bank dokumenty, okres, w jakim bank będzie w stanie wydać zgodę kredytową, a także termin, w jakim możesz rozłożyć spłatę zobowiązania. 
Wielu kredytobiorców uważa, że to informacje mniej istotne, szybko jednak przekonasz się, jak duży będą miały wpływ na całokształt usługi.

Wnioskuj o kredyt bez wychodzenia z domu
Bardzo zależy Ci na dodatkowej gotówce, ale nie masz czasu na osobistą wizytę w banku? Decydując się na wniosek online, będziesz mieć pewność, że konsultant banku skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu kilkunastu minut. 
Wypełniając wniosek, koniecznie podaj swój prawidłowy numer telefonu i poczekaj na rozmowę z pracownikiem banku, który będzie w stanie przedstawić Ci ofertę indywidualnie dostosowaną do Twoich oczekiwań oraz zdolności kredytowej. 
Wysyłając wniosek, nie masz obowiązku podpisać umowy kredytowej, a sam kontakt z konsultantem możesz potraktować wyłącznie informacyjnie.