1. Zalety przemawiające za wybraniem legalnego bukmachera

  2. Czym może skutkować gra u bukmachera, który nie odprowadza podatków?

  3. Jak zwiększyć zyski z gry u bukmachera?

Czy jednak dla zwykłego użytkownika naprawdę ma to jakiekolwiek znaczenie?

Zalety przemawiające za wybraniem legalnego bukmachera

Mogłoby się wydawać, że informacja o legalnych zakładach to jedynie chwyt marketingowy, jednak tak naprawdę ma to ogromne znaczenie. Wybierając bowiem taką firmę jak STS bonus, nie trzeba się martwić, czy w przypadku wygrania większych pieniędzy firma wypłaci użytkownikowi obiecane środki. Okazuje się, że wielu bukmacherów działających na granicy prawa stosuje różne sposoby na to, aby opóźnić wypłatę lub całkowicie ją wstrzymać. Legalnie działająca firma bukmacherska nigdy nie będzie stosowała tego typu praktyk. Dodatkowo, w przypadku legalnego bukmachera nie trzeba się obawiać problemów z urzędem skarbowym. Doświadczeni gracze, który każdego miesiąca wypłacają nawet po kilka tysięcy złotych doskonale, wiedzą, że jeżeli firma nie działa w sposób legalny, to ciężko jest wykazać pochodzenie pieniędzy zdobytych dzięki obstawianiu u bukmachera. Firma działająca w legalny sposób stanowi więc najlepsze zabezpieczenie przed tego typu problemami.

Czym może skutkować gra u bukmachera, który nie odprowadza podatków?

Jeżeli więc dotychczas korzystałeś z firmy, która nie działała legalnie, warto abyś jak najszybciej zmienił ją na nowego bukmachera. Musisz pamiętać, że nawet jeżeli taka firma nie będzie próbowała wstrzymać wypłaty twojej wygranej, to mogą pojawić się problemy, gdy pieniądze trafią już na konto bankowe. Zwolennicy gry u bukmacherów nieprzykładających uwagi do tego, czy ich firma działa legalnie, często powtarzają, że dzięki temu mogą liczyć na wyższe kursy. W praktyce jednak stawki oferowane przez legalne firmy są bardzo zbliżone, a dodatkowo istnieje kilka sposobów na to, aby łatwo zwiększyć wysokość wygranych u legalnego bukmachera.

Jak zwiększyć zyski z gry u bukmachera?

Jednym z nich jest skorzystanie z bonusów dla nowych graczy, które umożliwiają na przykład postawienie zakładów bez ponoszenia ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot postawionej kwoty. Inne bonusy pozwalają natomiast otrzymać dodatkowe środki na grę po dokonaniu pierwszej wpłaty. Opłaca się więc szukać informacji o takich promocjach, bo można na tym jedynie zyskać.