Tego rodzaju depilacja pomaga na stałe pozbyć się uporczywego, niechcianego owłosienia. Zabieg polega na terapii usuwania owłosienia laserem. Laserowe usuwanie owłosienia jest wysoce skuteczne. Zazwyczaj wystarczy już kilka zabiegów depilacji laserowej, żeby efekt utrzymywał się nawet kilka lat. Depilacja laserowa bikini, pach, pleców, nóg lub twarzy pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą i pozbyć kompleksów. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, na czym polega laserowe usuwanie włosów, zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej. 

1. Depilacja laserowa Warszawa - ile kosztuje?

2. Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej w Warszawie? 

3. Czy depilacja laserowa boli? 

Depilacja laserowa Warszawa - ile kosztuje?

Interesuje Cię temat depilacja laserowa Warszawa? Przymierzasz się do trwałego usuwania owłosienia depilacją laserową? Jest to bardzo popularny zabieg w Warszawie. Zapewne będziesz potrzebować kilku sesji depilacji laserowej. Ile kosztuje depilacja laserowa? To zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, jak duża jest powierzchnia poddawana depilacji i jak często depilację laserową trzeba powtórzyć. Każdy gabinet może mieć własną politykę cenową. Należy wziąć pod uwagę, że sprzęt, taki jak na przykład laser Vectus czy laser diodowy jest bardzo drogi, dlatego sam zabieg również nie należy do najtańszych. Jednak efekty depilacji laserowej są tego warte. Ich trwałości nie da się porównać do efektów, które daje na przykład depilacja woskiem. Jest to zupełnie inny, lepszy i bardziej trwały efekt, który widoczny jest już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. 

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej w Warszawie? 

W dzień zabiegu należy ogolić na gładko skórę, która ma być poddawana depilacji. Należy ją także umyć. Nie należy niczego nakładać - antyperspirantu, makijażu, kremów. Ze względu na to, że depilacja wywołuje pewien dyskomfort, można najbardziej wrażliwe obszary, takie jak pachy i głębokie bikini posmarować znieczulającym kremem z lidokainą i prylokainą. Krem trzeba nałożyć minimum 1,5 godziny przed planowanym zabiegiem. Posmarowane miejsce owiń folią spożywczą, którą personel ściągnie przed samym zabiegiem. 

 

Czy depilacja laserowa boli?

Zabieg depilacji laserowej wiąże się z pewnym dyskomfortem. Dla każdego może być on odczuwalny inaczej. Jeśli odczuwasz wyjątkową tkliwość, warto skorzystać z kremu znieczulającego przed każdym zabiegiem. Pomoże on zminimalizować negatywne odczucia podczas zabiegu.