Czy istnieją takie miejsca i czy istnieją takie domy? Wrocław, a w zasadzie to odległa od Wrocławia maleńka Chrząstawa Wielka jest miejscem urzeczywistnienia marzeń wielu ludzi. Nie każdy wie, nie każdy zdaje sobie sprawę z ogromnych zalet tego miejsca, a konkretnie rzecz ujmując, mowa jest o położonej tutaj inwestycji o nazwie Przystań pod Lasem. Jest to kompleks szesnastu domów jednorodzinnych położonych na skraju rozległych terenów zielonych, ogromnych obszarów leśnych, które jednocześnie też stanowią obszar chroniony o nazwie Natura 2000. Swoistą wisieńską na torcie jest w owej inwestycji fakt, iż te domy pod Wrocławiem są położone nad pięknym, malowniczym i rozległym zalewem. Każdy, kto stanie się właścicielem jednego z tych domków, staje się jednocześnie właścicielem kawałka własnej plaży. Śniadanie na plaży, odpoczynek po pracy, urodziny, wschody i zachody słońca. Zawsze, gdy mamy ochotę, możemy tam po prostu pójść.

Istotna jest lokalizacja

Mówiąc o lokalizacji, jaką posiada każdy dom pod Wrocławiem, wchodzący w skład owej inwestycji, nie można nie wskazać na znajdującą się w pobliżu drogę jak również i szybką kolejkę łączącą to miejsce zarówno z Wrocławiem jak i z Jelczem- Miłoszycami. Dzięki temu codzienny dojazd do miejsc pracy, nauki, rozrywki nie stanowi żadnego większego problemu i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Nie można nie wskazać także na pobliską stadninę koni w Dziuplinie, dzięki czemu również w ten sposób można spędzać czas wolny. Codzienność to nie tylko przyjemności i obcowanie z dziką naturą. Tym samym w pobliżu inwestycji nie mogło zabraknąć takich elementów jak różnego rodzaju sklepy, jak przedszkola, szkoły oraz żłobki. Są to bez wątpienia bardzo ważne elementy, jakimi charakteryzują się owe nowe domy jednorodzinne. Wrocław ma na pewno więcej ciekawych inwestycji mieszkaniowych, aczkolwiek tam na pewno brakuje tego elementu, jakim jest wszechobecna cisza.

Kilka istotnych szczegółów technicznych

Oczywiście można zachwycić się okolicą, naturą, ciszą, lasem, prywatną plażą, rozległą posesją tylko dla siebie. Jednocześnie też nie można tutaj nie wskazać na funkcjonalność samych domów, ich wnętrza, ich przestronności. W kwestii wykończenia, każdy klient ma pewną dowolność. Deweloper niemniej jednak wskazuje na kilka pakietów, które są dostępne do dyspozycji każdego z chętnych klientów. Mowa jest o pakietach:

- pakiet Komfort,

- pakiet Komfort plus,

- pakiet Standard,

- Pakiet Premium,

W każdym z tych pakietów mamy do czynienia z bardzo konkretnymi elementami, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, które powodują znaczące zwiększenie funkcjonalności danego domu i poszczególnych pomieszczeń, które się w nim znajdują.

Nowoczesność

Zasadniczo mieszkanie w dużym mieście ma sporo zalet. Nie można nie zauważyć, że domy we Wrocławiu wykazują się bardzo dużym stopniem funkcjonalności. Niemniej jednak również i te domy znajdujące w Chrząstawie Wielkiej to bardzo duża wygoda oraz funkcjonalność. Na ową funkcjonalność wpływa wiele elementów, wśród których należy wyróżnić takie elementy jak:

- bezzłączkowy system instalacyjny,

- system rekuperacyjny,

- system odzyskiwania wody deszczowej, 

- ogrzewanie podłogowe,

- pompa ciepła typu powietrze.

Tym samym można tutaj mówić o zastosowaniu najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Mowa jest o domach bardzo wygodnych i bardzo funkcjonalnych. Dzięki temu codzienność w nich jest znacznie bardziej przyjemna i łatwiejsza. 

Domów w inwestycji Przystań pod Lasem jest tylko szesnaście. Biorąc pod uwagę wszystkie ich zalety, trzeba powiedzieć, że to mało. Jednakże, jeśli zapisując w wyszukiwarce internetowej pojęcie domy Wrocław i okolice, można znaleźć bardzo wiele ciekawych propozycji. Inwestycja w Chrząstawie Wielkiej jednakże już samym położeniem powoduje, że jest ona jedyna w swoim rodzaju. Głównym elementem powodującym, że jest to bardzo intratna inwestycja jest oczywiście jej położenie. Otaczające zewsząd lasy, wspaniała woda i wszechobecna cisza. Ponadto również rozległe tereny rekreacyjne są miejscem, w którym można uprawiać bardzo różne rodzaju sporty. Tym samym tutaj nie tylko można leżeć nad brzegiem zalewu, lecz można każdego dnia spędzać czas bardzo aktywnie. Nie sposób ostatecznie nie wskazać na to, iż owa inwestycja to nie tylko nowoczesność, ale jednocześnie również bardzo atrakcyjne ceny.