Określ stałe wydatki

Zliczenie stałych miesięcznych kosztów to podstawa. Gdy już wiesz, ile musisz wydać na czynsz, prąd i wodę, wiesz też, ile zostaje Ci na tzw. ekstra wydatki. Raz będzie to nieplanowana wizyta u dentysty, a innym razem wycieczka na weekend. Czasami trudno przewidzieć co się wydarzy, dlatego lepiej rozsądnie planować ekstra wydatki lub wydatki nadprogramowe.

Los bywa złośliwy i często tych ekstra wydatków jest więcej, niż planowaliśmy. Drogie leki w aptece, popsuty samochód, bolący ząb, który trzeba wyleczyć, poważna usterka w domu. Skąd wziąć na to pieniądze, zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy oszczędności?

Pożyczaj z głową

Jeśli mimo prowadzenia oszczędności w budżecie brakuje pieniędzy na niespodziewane wydatki, to warto zastanowić się nad zaciągnięciem modnego ostatnimi czasy zobowiązania, czyli pożyczki przez internet.

Szybkie pożyczki on-line są rozwiązaniem dla każdego, kto stanął nagle oko w oko z niespodziewanym wydatkiem.

Pożyczka nie musi być droga

Korzystając z szybkiej pożyczki na vivus.pl, pieniądze trafią do Ciebie na konto nawet w 15 minut - jeśli posiadasz konto w jednym z 6 poniższych banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. W innym przypadku czas otrzymania środków na Twoje konto zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank, w którym posiadasz konto.

Wszystko to po kilku kliknięciach, bez stania w kolejkach, bez zbędnych procedur. Zawsze wtedy, gdy potrzebujesz szybkiej pożyczki przez Internet. Pożyczki są do Twojej dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Czasem zamiast ryzykować utratę płynności finansowej lepiej skorzystać z promocji takiej, jak pierwsza pożyczka za darmo na vivus.pl i oddać tyle, ile się pożyczyło, unikając w ten sposób przykrych konsekwencji braku płynności finansowej w domowym budżecie. W ramach tej oferty oddajesz tyle, ile pożyczasz. Bez prowizji i odsetek, od 100 do 1.600 złotych na okres od 1 dnia do 30 dni.

Jeżeli będziesz miał trudności ze spłatą pożyczki, pamiętaj, że masz możliwość przedłużenia terminu spłaty. Jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w vivus.pl, masz możliwość przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie.