Motywem przewodnim firmy od zawsze była jak najbardziej kompetentna i profesjonalna pomoc w wyborze odpowiednich produktów i rozwiązań przy zachowaniu indywidualności każdego Klienta i uwzględnieniu jego potrzeb.

Elektrogiełda na przestrzeni lat stała się ważnym partnerem dla wielu Firm. Dostarcza rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki zarówno w centralnej Polsce z siedzibą w Łodzi, w Wielkopolsce z siedzibą w Poznaniu, jak i w całej Polsce w przestrzeni internetowej, w której prężnie rozwija swój sklep internetowy. Oferta firmy obejmuje obecnie ponad 80 000 indeksów, wśród nich między innymi styczniki, przekaźniki, przyciski, regulatory temperatury, falowniki, sterowniki, końcówki kablowe, kable, pneumatyka, narzędzia itd. W pogoni za potrzebami Klientów fachowcy z Elektrogiełdy cały czas pracują nad rozszerzeniem asortymentu.

Ciągły rozwój i profesjonalna obsługa 

Pierwszy stacjonarny sklep firmy powstał w Łodzi przy ulicy Szczecińskiej 32/32a. 

Aby móc być bliżej Klientów, zapewnić im szybką pomoc, obsługę i dostawę w 2018 roku powstał nowy oddział firmy w Poznaniu (ul. Jana Czochralskiego 1), a następnie w Pabianicach (ul. Piłsudskiego 34). Sklepy stacjonarne pozwalają na bezzwłoczne zapewnienie potrzebnych produktów, w tym samym dniu, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę. 

Elektrogiełda dostępna również w przestrzeni internetowej!

Momentem przełomowym, świadczącym o intensywnym rozwoju firmy i ciągłym podążaniu za potrzebami Klientów jest uruchomienie platformy internetowej elektrogielda.com tworzonej z wielką starannością i pełnym profesjonalizmem. Dzięki temu, można mieć pewność, że wszystkie informacje o produktach są rzetelnie i szczegółowo przygotowane. 

Większość produktów na stronie sklepu dostępnych jest do zakupu od ręki. Niektóre realizowane są na zamówienie, co jest dokładnie i czytelnie zaznaczone i opisane. Dodatkowo, elektrogiełda dba, aby każdy klient czuł się w pełni zaopiekowany i umożliwia po zalogowaniu sprawdzenie statusu realizacji zamówienia, historii zamówień oraz statusu płatności. Aby ułatwić klientowi sposób płatności istnieje możliwość opłacenia zamówienia przez system T-Pay (płatność kartą, Blik, szybki przelew).

Profesjonalizm i rzetelność jako główne wartości Elektrogiełdy

Elektrogiełda jest profesjonalną firmą, w której możesz liczyć nie tylko na szybką realizację zamówienia, ale również w pełni fachowe doradztwo w kwestii wyboru danego produktu. Jest to firma, która mimo prężnego rozwoju nie osiada na laurach i ciągle planuje kolejne kroki, które pozwolą jej jeszcze bardziej zbliżyć się do Klienta i sprostać jego wysokim wymaganiom!